<style>.lazy{display:none}</style>мода на “green” sex | ZeroWaste
блог українською

мода на “green” sex

Або про веганскі презервативи. Чим же вони так кардинально відрізняються від того, що продають в мас-маркеті?

У них немає казеїну

Перші веганські презервативи випустили в 2015 році в Німеччині. Тоді на ринку ще не було засобів захисту, які б задовольняли всі потреби веганів. Адже на відміну від вегетаріанців, вони повністю відмовилися від продуктів тваринного походження. Саме тому веганам не підходять звичайні латексні презервативи, які продаються у всіх аптеках і супермаркетах. Справа в тому, що при їх виробництві використовується казеїн. Це молочний білок, який допомагає зробити текстуру презервативів м’якою і гладкою. Сьогодні вегани придумали, чим його замінити. Одні еко-фірми в якості альтернативи використовують какао-порошок, а інші – екстракт будяка.

Мастило всередині – з натуральних інгредієнтів

У веганських презервативи, як і у всіх інших, присутній мастило. Ось тільки зроблена вона виключно з рослинних інгредієнтів.

Упаковка, що переробляєтся

Упаковка таких презервативів теж відповідає всім вимогам еко-активістів. Зазвичай вона виготовлена ​​з паперу, яку потім можна здати на переробку.

Вони не тестуються на тваринах

Ще одна особливість веганських презервативів в тому, що виробники не тестують свою продукцію на тваринах. Як роблять деякі більш відомі бренди, розраховані на масового споживача.

Виробники намагаються вести більш усвідомлене виробництво

Фірми, що виробляють веганські презервативи часто переводять певну суму від своїх доходів з продажу в фонди допомоги і еко-проекти. Наприклад, на відновлення лісів від пожеж або на боротьбу з парниковим ефектом. А своє виробництво будують за принципами сталого розвитку.

Сьогодні марок і видів веганських презервативів не так вже й мало. Продукцію випускають в різних країнах, у презервативів існує розмірна сітка і з’явилися, наприклад, навіть спеціальні латексні серветки для жінок. Єдиний мінус – це ціна. Веганські презервативи коштують дорожче, ніж звичні нам «неекологічних».

Якщо ж Ви зважитеся спробувати для себе даний продукт – зверніть увагу на етикетку або прогугліте назву. Зараз багато випадків грінвошінга навіть в цій сфері. Добре б, щоб на етикетці було написано, що презервативи підходять для веганів. Наприклад, на деяких упаковках можуть бути присутніми позначення, що підтверджують «статус» презервативів. Зазвичай це значок організації PETA ( «Люди за етичне поводження з тваринами») або Vegan society ( «Веганська спільнота»).