<style>.lazy{display:none}</style>#НамНеДоЛампочки голосуем за проект Харьковского бюджета | ZeroWaste
be green,  раздельный сбор отходов

#НамНеДоЛампочки голосуем за проект Харьковского бюджета

Друзі! Ловіть підказку, як проголосувати за проект №98 Нам не “до лампочки” у бюджету участі Харкова через ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) .
1. Берете паспорт та код.
2. Обираєте найближчий зручний ЦНАП тут – https://dozvil.kh.ua/rajony.htm
3. На вході в терміналі обираєте пункт «Бюджет участі» й отримуєте талончик.
4. Чекаєте, поки вас викличуть – на екрані телевізору покажуть, та у гучномовець – назвуть номер вашого квиточка.
5. Адміністратор за відповідним столиком запитає у Вас номери/назви проектів, за які Ви бажаєте проголосувати та видасть квитанцію/довідку про зарахування Ваших голосів.
6. Та-дам!!!Ви стали частиною неймовірних і позитивних змін у просторі нашого класного міста Ха!
7. Увага! Можуть голосувати всі громадяни, що мають Харківську прописку. Мешканці міста зі статусом ВПО можуть проголосувати лише якщо зареєстровано місце проживання у Харкові (зі слів співробітниці ЦНАП).

Проголосувати за проект #НамНеДоЛампочки можуть всі жителі Харкова також через інтернет https://portal.city.kharkov.ua/initiatives/1661, у ЦНАПах або через термінали Приватбанку. Зверніть увагу, після голосування на сайті має з`явитися повідомлення, що ваш голос зарахований.
#НамНеДоЛампочки!

 

**💥Для чого проект? У Харкові відсутня інфраструктура прийому шкідливих відходів у населення. Коробочки з прийому батарейок в супермаркетах – не про це (як мінімум- ми не знаємо,куди вони потім діваються).
Мова йде про встановлення спеціальних контейнерів по всьому місту.
💥 Встановили, зібрали, а що далі?
В рамках проекту буде придбано суцільнометалевий вантажний фургон(Екобус). Зібрані відходи будуть перевозитися на утилізацію підприємству-ліцензіату.
💥 Не батарейками єдиними! (що будемо збирати?)
До речі, батарейки до 7А не є небезпечними відходами. Є багато інших видів відходів, з якими будемо працювати: аккумулятори, медичні відходи, розчинники, фарби, клеї, луги, кислоти, термометри та інший брухт, який містить ртуть.
💥 Куди далі?
📌 Батарейки: плануємо збирати та відправляти на утилізацію за кордон.Ми є обласними координаторами проекту”Батарейки, здавайтеся”, автори якого системно опікуються даним питанням. Окрім них транскордон організує львівське ДП Боднарівка.
📌 В Дергачах будується полігон, де планується запуск установки з утилізації ртутьвмісних та медичних відходів вже наступного року.
Такі ініціативи вже працюють у Львові, Хмельницькому, Мукачево і Полтаві.