блог українською

Свічки – як зробити своїми руками

Не купуйте при можливості парафінові свічки – це продукт переробки нафти (привіт, зміни клімату) і крім цього, ще й забруднювач повітря – при горінні такі свічки виділяють токсичні речовини – толуол і бензол. Потрапляючи в організм людини, вони можуть провокувати онкологію, вражають нервову систему і викликати бронхіальну астму ..

Як варіант зробити / купити свічки з натуральної вощини, їх досить просто зробити самостійно або вилити з воску … це більш трудомісткий варіант, але теж цілком здійсненний. Якщо вам цікаво спробувати зробити їх своїми руками – то: Підготуйте все необхідне: віск, гніт, ємність для затоки свічки.

Як вибрати правильний гніт? Чим вуже свічка, тим тонше гніт. Зробіть пробну свічку і запаліть її. Якщо вона спалахує і утворює велику калюжу навколо полум’я, значить ваш гніт занадто великий.

Ви також можете зробити свій власний з бавовняної нитки, солі і рослинної олії.

В якості контейнера можна використовувати скляні баночки, керамічні горщики, чашки або навіть половинки лимона або кокоса, які є у вас вдома. Коли все готово, розтопіть віск в мікрохвильовій печі або на водяній бані. Поки віск тане, прикріпіть гніт на дно чистої ємності. Ви можете використовувати для цього розплавлений віск. Випрямити гніт і утримуйте його на місці (наприклад, за допомогою прищіпок, олівця …), поки він не почне тверднути.

Як тільки віск досягне 70 ° C, зніміть його з вогню і дайте охолонути приблизно 5 хвилин. Ви можете додати кілька крапель ефірного масла, рівномірно розподіливши його. Повільно і акуратно влийте віск, залишивши зверху простір в 1 см.

Краще залишити трохи воску. Він може знадобитися після того, як свічка застигне. Адже в ній можуть з’явитися нерівності. Тоді вам доведеться знову розплавити віск і заповнити їх, поки поверхня не стане рівною.

Залиште свічку на ніч, подрежьте гніт і ваша свічка готова.

Корзина
Загрузи больше...