be green

Підпиши звернення – твори енергонезалежну та чисту Україну!

Основною причиною зміни клімату у світі та в Україні є спалювання викопних палив, що спричиняє масштабні викиди парникових газів. Водночас Україна щороку імпортує та спалює мільйони тонн вугілля, газу, нафти, ядерного палива. Це підриває не лише енергетичну, а й кліматичну безпеку.

У твоїх силах це змінити! Звернися до лідерів та членів політичних партій із вимогами відстоювати перехід України на відновлювану енергетику:

  1. Включити до програми своєї політичної партії зобов’язання підняти енергоефективність та забезпечити перехід України на 100% ВДЕ до 2050 року.
  2. Створити законодавчу базу, що дозволить простим українцям по всій країні скористатися перевагами відновлюваної енергії.
  3. Виділяти у державному бюджеті більше коштів на програми підтримки енергоефективності, розвитку ВДЕ, екологічного громадського транспорту.
  4. Відмовитися від планів добудови Хмельницької АЕС та будівництва будь-яких нових потужностей вугільної та атомної енергетики.

Перехід на енергію сонця та вітру – це не лише можливість протидіяти зміні клімату, а й нові перспективи для розвитку економіки та робочі місця в регіонах. Це чисте повітря у містах та відсутність ризиків небезпечних аварій. Це можливості простим українцям бути виробниками та споживачами чистої енергії.

ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗВЕРНЕННЯ ТА МОЖЛІВІСТЬ ПІДПІСАТИ ТУТ 

This error message is only visible to WordPress admins
HTTP Error. Unable to connect to the Instagram API. Feed will not update.
Error: No posts found.
Корзина
  • Товар в корзине отсутствует