<style>.lazy{display:none}</style>Фонд Роберта Дауні-молодшого в пошуку екологічних рішень | ZeroWaste
блог українською

Фонд Роберта Дауні-молодшого в пошуку екологічних рішень

Роберт Дауні-молодший зайнявся пошуком екологічно чистих технологій для вирішення проблем вирубки лісів і мікропластіка.

Актор Роберт Дауні-молодший оголосив про заснування фонду, спрямованого на розвиток технологій для вирішення світових екологічних проблем. Про це повідомило агентство Reuters.

Компанія 55-річного Дауні FootPrint Coalition, заснована в 2019 році вже інвестувала в проекти Ynsect з розведення черв’яків і Cloud Paper з виробництва бамбуковій туалетного паперу.

Тепер актор вирішив зайнятися пошуками технологій для вирішення таких проблем, як вирубка лісів і мікропластік, “мобілізуючи більше людей і залучаючи більше капіталу”.

Фонд Роберта Дауні-молодшого буде стягувати щоквартальну абонентську плату в розмірі п’яти тисяч доларів і мінімальну річну передплату.

Зірка Месників планує інвестувати в продовольчі та сільськогосподарські технології, товари народного споживання та послуги, орієнтовані на сталий розвиток, енергетику і транспорт.

Він також має намір вкладати гроші в промислові технології, освіту, засоби масової інформації і передові екологічні рішення.