be green,  раздельный сбор отходов

неужели “лед тронулся”? Презентация закона “об управлении отходами” Украина

Міністерство екології та природних ресурсів України інформує, що 16 квітня 14:30 в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі відбудеться презентація доопрацьованого законопроекту «Про управління відходами».

 

Як відомо, рішенням Координаційної радиз питань реалізації Національної стратегії управління відходами в Україні до 2030 року, що відбулася 26 грудня 2018 року, Мінприроди було доручено провести міжвідомче узгодження та доопрацювання за результатами громадського обговорення законопроекту «Про управління відходами», та оприлюднити остаточний текст законопроекту.

 

На виконання вказаного рішення Мінприроди оприлюднено доопрацьований, з урахуванням зауважень та пропозицій органів влади, бізнесу та громадянського суспільства, проект Закону України «Про управління відходами».

 

1)    текст законопроекту

ПРОЕКТ Закону України «Про управління відходами».doc (397 Кб)

 

2)    таблиця врахування зауважень та пропозицій у рамках громадського обговорення, яке відбулося у листопаді-грудні 2018 року

ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ТА ЗАУВАЖЕНЬ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО ПРОЕКТУ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ».docx (214 Кб)

 

Для участі у публічному обговоренні прохання заповнити онлайн форму: https://forms.gle/Xpz1KMiDsTDoV72A7 до 17.00 15 квітня 2019 року. За результатами та у порядку реєстрації учасникам буде надано можливість висловити коментарі, пропозиції або задати питання розробникам законопроекту.

 

Порядок денний заходу, разом із списком зареєстрований учасників та бажаючих виступити буде опубліковано на сторінці Оргуського центру у Фейсбуці (https://www.facebook.com/OrhusCentrKyiv/) та розіслано на електронні адреси усім зареєстрованим особам надіслано учасникам до 18.30 15 квітня 2019 року.

 

Презентація рамкового законопроекту “Про управління відходами” відбудеться 16 квітня 2018 року з 12:00 до 14:30 в Оргуському інформаційно-просвітницькому центрі.