блог українською

А ви пробували сухий шампунь?

Що це?

Назва говорить сама за себе: сухий шампунь – засіб, який робить волосся свіжими без води. При цьому дає видимість чистих волосся. Чудо відбувається так: порошок з рисового або кукурудзяного крохмалю в складі шампуню як би матує шкірний жир і робить його непомітним. Зазвичай сухий шампунь продається у формі спрею

Звідки він взявся?

Бум на сухий шампунь з’явився недавно, але їм користувалися ще в XV столітті. Правда, техніка і текстури були іншими. В Азії на корені наносили глиняний порошок – все-таки в Середньовіччі гарячого душа не було.

Офіційно ж перший сухий шампунь з’явився в 1940 році в США і називався Minipoo. З тих пір формула була сильно вдосконалена.

Як вибрати сухий шампунь?

Сухі шампуні бувають для темних і світлих відтінків. Якщо на банці не вказано колір, він точно буде білим. Це не означає, що продукт не підходить для темного волосся, але вичісувати його доведеться набагато довше, ніж залишилося білястого нальоту.

Коли і як використовувати?

Використовувати сухий шампунь варто, коли з’явився видимий жирний блиск. Нанесіть засіб біля коренів. Зачекайте 3-5 хвилин, за цей час засіб абсорбує шкірний жир. Потім зачешіться, щоб прибрати залишки шампуню.

Як правило, ефект може зберігатися досить довго. Але тут важливо пам’ятати: все залежить від того, наскільки інтенсивно шкіра виробляє себум. Два рази поспіль засіб використовувати не варто: зайва кількість порошку закупорить пори, послабить зростання волосся і зробить їх тьмяними.

Важливо: сухий шампунь не можна використовувати, якщо у вас роздратована шкіра голови.

У форматі Zerowaste – це відмінна альтернатива частого миття голови, до того ж сухий шампунь можна зробити самостійно з коштів доступним практично кожному. Адже спочатку сухий шампунь це крохмаль. багато хто використовує для світлого волосся просто борошно, а для темних – какао. Тут важливо поекспериментувати і знайти свій комфортний спосіб і засіб, якщо ідея Вас зацікавила)))

Загрузи больше...
Корзина
  • Товар в корзине отсутсвует